Patent na sukienki lateksowe.

images (21)

Lateksowe sukienki kojarzą się większości z nas z kulturą klubową i dyskotekową, głównie dzięki specyficznej, połyskującej strukturze materiału, który przecież pozyskuje się dzięki tworzywom sztucznym. Odzież tego typu nie przepuszcza powietrza, a dodatkowo może powodować też nadmierną potliwość noszących. Ale choćby dla efektu warto choć raz na jakiś czas założyć taką sukienkę, zwłaszcza, jeśli stajemy przed dylematem szybkiego znalezienia efektownej kreacji na wieczór, przy okazji wyjścia z przyjaciółmi na tańce.

 

Najpopularniejszym typem sukienki lateksowej jest klasyczna, czerwona, połyskująca mini zakrywająca uda. Wielu Panów wprost nie może oderwać wzroku od dziewcząt, którym zdarza się na siebie założyć takie sukienki. Przez wiele lat stanowiły one symbol złego gustu, ponieważ kojarzyły się z dziewczynami lekkich obyczajów. Dzisiaj na szczęście nikt nie postrzega tych strojów w taki sposób, co tłumaczy ich fenomen występowania także w roli odzieży codziennej.

 

Klasyczna, czerwona mini sukienka z lateksu pasować będzie do czarnej góry. Można więc wybrać różnorodne typy bluzek. Góra także może być wykonana z lateksu, ale dla wygody lepiej byłoby zdecydować się na bardziej przewiewny materiał. Na pewno egzamin zdadzą wszelkiego rodzaju bluzki z dodatkiem koronek. Delikatnie prześwitujące, mogą wspaniale podkreślić linię biustu i sprawić, że nawet w takim zestawie odzieżowym poczuć się można elegancko.

 

Jeśli dziewczyna może się pochwalić płaskim, a do tego efektownie wyrzeźbionym brzuchem, jak najbardziej może go odsłonić. W tym wypadku do lateksowej sukienki dodajemy top odsłaniający pępek. Może być to top na ramiączkach. Najwygodniej w zatłoczonych salach dyskotekowych poczuć się można w topach pozbawionych ramiączek, z materiałów elastycznych, zapinanych z tyłu na zamki błyskawiczne lub na maleńkie guziki. W takim przewiewnym topie z łatwością można się bawić do białego rana. Z przodu zdobić top może jakiś animowany, dowcipny nadruk lub wszywane cekiny. Ładnie prezentuje się też snieżno biały top bez nadruków.

 

images (20) wetty_sukienka_z_lateksu images (19) mini-sukienka-skora-a-la-lateks-s-m-gratis-stringi sukienka30b 136_5 450_0_productGfx_664f6d37d0d50aaf5d7341d7b864dbc9 q793q4b81tmezh1acz1h-max2 cdc1e995404c2d1418dbe9428b381c11