Sukienki skórzane plus dodatki.

images (22)

Skórzane sukienki w porównaniu z innymi typami sukienek jawią się wszystkim kobietą jako nieco cięższe i masywniejsze formy. Ekologiczna skóra jest w noszeniu nieco lżejsza od tej naturalnej. Nie da się ukryć, kobieta ubrana w skórzaną sukienkę prezentuje się nad wyraz ponętnie, zwłaszcza w przypadku, gdy ta odzież podkreśla walory wysportowanego ciała i pięknie zarysowaną linię biustu. Skórzane sukienki poleca się Paniom w różnym wieku, ponieważ pasują właściwie do każdego rodzaju urody, sylwetki oraz barwy oczu i włosów.

 

Sukienka skórzana może być udanym elementem garderoby przeznaczonej na okazjonalne sytuacje, na przykład, gdy udajemy się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie nowej pracy. Jeśli dobierzemy do niej dodatki w sposób wyważony i z wysokim poczuciem estetyki, wcale nie będzie się wydawała wyzywająca, jak niektórzy mogą stwierdzić. Możemy założyć nie tylko sukienkę z gładkiej, jednokolorowej skóry. Wrażenie może zrobić też sukienka imitująca skórę krokodyla lub węża. Różnorodne plamy, cętki i zarysowania sprawiają, że te sukienki w połączeniu z innymi elementami garderoby prezentują się niezwykle efektownie i zmysłowo nawet wtedy, gdy jest się zapiętą po samą szyję. Na tym wszak polega urok dyskretnej elegancji, prawda?

Dalszą częścią stylizacji na rozmowę kwalifikacyjną może być biała bluzka zapinana na szereg guzików. Aby nie wyglądała zbyt pospolicie, polecamy wybrać bluzkę z szerokim kołnierzem i spiczastymi jego wykończeniami. Takie kołnierze przy bluzkach zawsze robią pozytywne wrażenie, gdy sąsiadują z burzą upiętych ku górze włosów. Jeśli dzień jest chłodny – na bluzkę zarzucić można cienką marynarkę lub gustowny, wełniany sweterek w jednym, pastelowym kolorze. Pozostaje jeszcze dobrać obuwie. Można zrobić wrażenie, przychodząc na spotkanie w niebotycznych szpilkach. Mogą one jednak sprawić, że osoba ubiegająca się o posadę będzie odbierana jako nieco wyniosła i nieprzystępna. Najlepsze będzie wygodne obuwie na średnim, solidnym obcasie, by w trakcie spotkania czuć się lekko.

 

sheila23-1-3 sukienka-hm-skorzany-przod-16474280 mb172-czarna-skorzana-su_25534 pr_image_1362 cheryl-cole-in-london12 soleil-skarzana-sukienka pr_image_1307 1407_0 pobrane (37) z10687497Q,skorzana-sukienka--faux-leather---Asos--320zl z10687503Q,skorzana-sukienka--faux-leather---Asos--590zl z10687487Q,skorzana-sukienka--faux-leather---Asos--175zl skorzana-sukienka-mango-xxs